Novembri soodustused püsiklientidele

.

VAATA KOGU E-POE VALIKUT LIITU PÜSIKLIENDI PROGRAMMIGA

Vaata kataloogi Vaata e-poe valikut

FOOD LAB: KOOLITUSED

Novembris toimub meil kaks meistriklassi. Muide, need sobivad hästi ka kingituseks! Tippkokk Silver Illak õpetab 19. novembril hõrke liharoogasid valmistama ning fookus on pardil ja veisel. Rita Osa käe all saab 25. novembril valmistada tõelise Kreeka pidusöögi . Nagu ikka, siis kohtade arv on piiratud, et kõigile osalejatele piisavalt tähelepanu jätkuks, seega soeta pilet esimesel võimalusel.

Nutikad köögiabilised kuni -20%

Ka koduköögis tasub kasutada nutikaid abivahendeid, et parimad tulemused saavutada. HENDI kokkupandav köögikaal on väga ruumisäästlik ning aitab eriti just küpsetamisel täpseid tulemusi saavutada. Termomeeter aitab paika timmida ideaalse küpsusastme ning Microplane Master riivid on mugavad abivahendid nii tsitrusekoore, kui ingveri riivimisel - lisaks näevad need oma puidust käepidemega väga iluad välja ning sobivad hästi ka kingituseks. Vaata kõiki köögitarvikuid

Kokkupandav köögikaal HENDI -15%Kokkupandav köögikaal HENDI -15%Kõik Microplane Master riivid -15%Kõik Microplane Master riivid -15%Termomeeter lihale/ahju juhtmeta -20%Termomeeter lihale/ahju juhtmeta -20%

Valik maitseaineid -15%

Jahedate ilmadega tekib vastupandamatu tahtmine oma roogadesse vürtse lisada. Kusjuures paljud maitseained on ka tervist toetava mõjuga ning selle kohta saab lähemalt lugeda siit . Vanilje on meile kõigile tuttav maitse, mis kuulub lahutamatult magustoitude juurde. Muide - sel eksootilisel kaunal on üle 400 aroominoodi ning olemas on mitmeid erinevaid liike. 80% maailma vaniljest on pärit Madagascarilt ning sealt pärinevad ka meie valikus olevad PROVA tooted, mis on vastutustundlikult toodetud

Allolev valik Gemoss Spice maitseaineid ja kõik

PROVA tooted on novembris püsiklientidele 15% soodsamad.

Vaata kõiki maitseaineid

Vanilliin 110 g GEMOSS SPICE -15%Vanilliin 110 g GEMOSS SPICE -15%Maitseainesegu kohvile 100 g GEMOSS SPICE -15%Maitseainesegu kohvile 100 g GEMOSS SPICE -15%Magus suitsupaprika, jahvatatud 110 g GEMOSS SPICEMagus suitsupaprika, jahvatatud 110 g GEMOSS SPICE -15%
Jahvatatud muskaatpähkel 130 g GEMOSS SPICE -15%Jahvatatud muskaatpähkel 130 g GEMOSS SPICE -15%Jahvatatud kardemon 110 g GEMOSS SPICE -15%Jahvatatud kardemon 110 g GEMOSS SPICE -15%Jahvatatud tseiloni kaneel 100 g GEMOSS SPICE -15%Jahvatatud tseiloni kaneel 100 g GEMOSS SPICE -15%
Vaniljepasta 500 g PROVA -15%Vaniljepasta 500 g PROVA -15%Kohviekstrakt Cold brew 250 ml PROVA -15%Kohviekstrakt Cold brew 250 ml PROVA -15%Vaniljeekstrakt seemnetega 250 ml PROVA -15%Vaniljeekstrakt seemnetega 250 ml PROVA -15%

Koduseks küpsetamiseks

Just praegu on õige aeg ahjud kuumaks kütta ja midagi head valmistada. Novembris saad soodsamalt soetada kõiki Borcam tooteid ning allolevat valikut küpsetamiseks vajalikku. Vaata kõiki toiduaineid

Mandlijahu 400 g JUST NATURE -15%Mandlijahu 400 g JUST NATURE -15%Riisijahu 400 g JUST NATURE -15%Riisijahu 400 g JUST NATURE -15%Kookosjahu 400 g JUST NATURE -30%Kookosjahu 400 g JUST NATURE -30%
Täistera rukkijahu Hercogs 1 kg -10%Täistera rukkijahu Hercogs 1 kg -10%Mahe nisujahu Hercogs 1 kg -10%Mahe nisujahu Hercogs 1 kg -10%Kõrvitsaseemne- jahu 300 g -17%Kõrvitsaseemne- jahu 300 g -17%
Seesamiseemned 500 g -15% VAID 1.96 €Seesamiseemned 500 g -15% VAID 1.96 €Kreeka pähklid (tükid) 500 g -10% VAID 5.80 €Kreeka pähklid (tükid) 500 g -10% VAID 5.80 €Sarapuupähklid röstitud ja hakitud 2–4 mm 500 g -1Sarapuupähklid röstitud ja hakitud 2–4 mm 500 g -10%
Külmkuivatatud maasikatükid 0-4 mm 60 g -12%Külmkuivatatud maasikatükid 0-4 mm 60 g -12%Külmkuivatatud mustsõstra tükid 0-4 mm 100 g -12%Külmkuivatatud mustsõstra tükid 0-4 mm 100 g -12%Külmkuivatatud vaarika tükid 70 g -12%Külmkuivatatud vaarika tükid 70 g -12%
Kõrvitsaseemned 150 g -15% VAID 1.41 €Kõrvitsaseemned 150 g -15% VAID 1.41 €Mandlilaastud 500 g -15% VAID 6.96 €Mandlilaastud 500 g -15% VAID 6.96 €Arooniad kuivatatud, magustatud 100 g -17%Arooniad kuivatatud, magustatud 100 g -17%
Ruudukujuline vorm koos alusega 24 cm -15%Ruudukujuline vorm koos alusega 24 cm -15%Koogivorm lahtikäiv ø24 cm k-7 cm -15%Koogivorm lahtikäiv ø24 cm k-7 cm -15%Muffinivorm 12-le ø 25.7x19.7 cm -15%Muffinivorm 12-le ø 25.7x19.7 cm -15%
Klaasist kaanega küpsetusvorm 3.15 L -15%Klaasist kaanega küpsetusvorm 3.15 L -15%Küpsetusvorm klaasist 34x19 cm 2.7 L -15%Küpsetusvorm klaasist 34x19 cm 2.7 L -15%Mõõtekann klaasist BORCAM 1 L -15%Mõõtekann klaasist BORCAM 1 L -15%

Meestekuu kingitused kuni -30%

Novembris tähistatakse nii isadepäeva, kui meestepäeva. Selle kuu heade pakkumiste seast sobivad meestele kingiks tegelikult paljud asjad, aga siit leiad veel mõned head ideed juurde. Muide - Arcos komplektid on kõik kenades kinkekarpides. Vaata kõiki köögitarvikuid

Nuga SHUN PREMIER TIM MALZER 20 cm -30%Nuga SHUN PREMIER TIM MALZER 20 cm -30%Kõik Arcos Nordika noad ja komplektid -15%Kõik Arcos Nordika noad ja komplektid -15%Jääkahvel ICE PICK 18 cm 1-haru puidust käepidemegJääkahvel ICE PICK 18 cm 1-haru puidust käepidemega YAMACHU -15%
Pipra- ja soolaveski puidust NIGHT CHIC 12 cm mustPipra- ja soolaveski puidust NIGHT CHIC 12 cm must -15%Pipra- ja soolaveski komplekt k-18 cm GRAPHITE EMOPipra- ja soolaveski komplekt k-18 cm GRAPHITE EMOTION -30%Elektriline korgitser COMPACT EVOLUTION -15%Elektriline korgitser COMPACT EVOLUTION -15%
Blender HBB908R-CE -20%Blender HBB908R-CE -20%Mulliveemasin - Sage the InFizz ™ Fusion, hall -7%Mulliveemasin - Sage the InFizz ™ Fusion, hall -7%Jääpurustaja 170x260x460 mm SPEC -20%Jääpurustaja 170x260x460 mm SPEC -20%
Pits/mensuur 30/60 ml TATOO -15%Pits/mensuur 30/60 ml TATOO -15%Sheiker matt must 900 ml PARISIENNE, RST -15%Sheiker matt must 900 ml PARISIENNE, RST -15%Sheiker vintage 900 ml PARISIENN, RST -15%Sheiker vintage 900 ml PARISIENN, RST -15%
Kokteilikomplekt PLUS (7-osaline komplekt) -20%Kokteilikomplekt PLUS (7-osaline komplekt) -20%Veinitarvikute komplekt 6 esemega SERVE -20%Veinitarvikute komplekt 6 esemega SERVE -20%Veini/šampanjapudeli jahuti must ARTICO -20%Veini/šampanjapudeli jahuti must ARTICO -20%
Termokruus 180 ml, topeltseinaga, portselanist, STTermokruus 180 ml, topeltseinaga, portselanist, STONE -15%Termokruus 250 ml, topeltseinaga, portselanist, TWTermokruus 250 ml, topeltseinaga, portselanist, TWIST -15%Termokruus 180 ml, topeltseinaga, portselanist WAVTermokruus 180 ml, topeltseinaga, portselanist WAVE -15%
Veiniklaas LEAFY 330 ml -15%Veiniklaas LEAFY 330 ml -15%Kokteiliklaas LEAFY 445 ml -15%Kokteiliklaas LEAFY 445 ml -15%Magustoidukauss LEAFY 260 ml -15%Magustoidukauss LEAFY 260 ml -15%
Viskiklaas OASIS 320 ml -15%Viskiklaas OASIS 320 ml -15%Viskiklaas ALKEMIST 346 ml -15%Viskiklaas ALKEMIST 346 ml -15%Viskiklaas LEAFY 440 ml, 4 tk -15%Viskiklaas LEAFY 440 ml, 4 tk -15%
Karahvin OASIS 850 ml -15%Karahvin OASIS 850 ml -15%Karahvin ALKEMIST 1,07 L -15%Karahvin ALKEMIST 1,07 L -15%Karahvin TATTOO 960 ml -15%Karahvin TATTOO 960 ml -15%
Taldrik ATELIER Ø27.5 cm -15%Taldrik ATELIER Ø27.5 cm -15%Taldrik ATELIER Ø21 cm -15%Taldrik ATELIER Ø21 cm -15%Kauss ATELIER Ø12 cm 500 ml -15%Kauss ATELIER Ø12 cm 500 ml -15%
Taldrik ø28 cm COZY -15%Taldrik ø28 cm COZY -15%Kruus 400 ml COZY -15%Kruus 400 ml COZY -15%Kauss ø15 cm COZY -15%Kauss ø15 cm COZY -15%

Jookide valmistamiseks vajalik kuni -17%

Sügis ja aurav kruusitäis head jooki kuuluvad lahutamatult üksteisega kokku. Sel kuul on joogipakkumisi palju - leidub nii teed, kui matchat, kohvi sisse sobivaid siirupeid ning muud jookide valmimiseks vajalikku. Saad juba katsetada ka maitsvaid pühadekokteile või hoopis mõne pudeli isale kinkida. November on teadupärast meestekuu ning meie arvates sobib alkoholivabade kokteilide valmistamiseks vajalik suurepäraselt meestele kingiks! Vaata kõiki jooke

MONIN siirupikomplekt WARM UP (3x50 ml) -17%MONIN siirupikomplekt WARM UP (3x50 ml) -17%MONIN Kokteilisiirupite komplekt (5×50 ml) -17%MONIN Kokteilisiirupite komplekt (5×50 ml) -17%MONIN Kohvisiirupite komplekt (5×50 ml) -17%MONIN Kohvisiirupite komplekt (5×50 ml) -17%
MONIN Siirup Šokolaadi biskviit 250 ml -17%MONIN Siirup Šokolaadi biskviit 250 ml -17%MONIN siirup Iiri kohvi 250ml -17%MONIN siirup Iiri kohvi 250ml -17%MONIN Siirup Soolatud Karamell 250 ml -17%MONIN Siirup Soolatud Karamell 250 ml -17%
MONIN Siirup Pistaatsia 700 ml -17%MONIN Siirup Pistaatsia 700 ml -17%MONIN Siirup Röstitud vahukomm 700 ml -17%MONIN Siirup Röstitud vahukomm 700 ml -17%MONIN Siirup Vürtsikas vahtra 700 ml -17%MONIN Siirup Vürtsikas vahtra 700 ml -17%
Teejoogipulber Matcha Latte 500g MONBANA -10%Teejoogipulber Matcha Latte 500g MONBANA -10%Matcha tee pulber 200g Taishan -15%Matcha tee pulber 200g Taishan -15%Rohelise tee pulber MATCHA ‘n SHAKE 200g -15%Rohelise tee pulber MATCHA ‘n SHAKE 200g -15%
KÕIK Apsara teed -10%KÕIK Apsara teed -10%KÕIK Just T puruteed -10%KÕIK Just T puruteed -10%KÕIK Just T teekotid-10%KÕIK Just T teekotid-10%
Lyre’s White Cane Spirit alkoholivaba valge rummivLyre’s White Cane Spirit alkoholivaba valge rummiversioon 700 ml -17%Lyres Dark Cane Spirit alkoholivaba tumeda rummiveLyres Dark Cane Spirit alkoholivaba tumeda rummiversioon 700 ml -17%Lyre’s American Malt alkoholivaba viskiversioon 70Lyre’s American Malt alkoholivaba viskiversioon 700 ml -17%

Valik väikseid MONIN püreesid -17% MONIN püreed on endasse peitnud suvise tipphooaja värskete viljade maitsed ning sobivad kasutamiseks nii külmades, kui kuumades jookides, aga ka magustoitudes ja isegi mõne soolase roa juures! Panime blogisse kirja 8 viisi püreede kasutamiseks ning kolm maitset on novembrikuus meie püsiklientidele eriti mõnusa hinnaga! BLOGI: 8 viisi kohvikuhõngu loomiseks

MONIN Püree Mustikas 500 ml -17%MONIN Püree Mustikas 500 ml -17%MONIN Püree Mango 500 ml -17%MONIN Püree Mango 500 ml -17%MONIN Püree Maasika 500 ml -17%MONIN Püree Maasika 500 ml -17%

LEIUNURK

Leiunurgas on palju põnevat kraami. Mõnda on lattu kogemata pisut liialt saanud, teist toodet vaid paar eksemplari alles. Igal juhul pakkumised on tõesti head ning ka siit leiab nii mõndagi, mis võiks kingiks passida! Vaata tervet e-poe valikut

Mandlid röstitud sojakastme ja wasabi maitsega 300Mandlid röstitud sojakastme ja wasabi maitsega 300 g -28%Küpsised Parmesaniga 70 g ROKA -15%Küpsised Parmesaniga 70 g ROKA -15%Leivapulgad rosmariiniga 250 g -15%Leivapulgad rosmariiniga 250 g -15%
Kookose Mix, šokolaadiga kaetud 500 g -15%Kookose Mix, šokolaadiga kaetud 500 g -15%Külmkuivatatud rabarber 2-5 mm 30 g -25%Külmkuivatatud rabarber 2-5 mm 30 g -25%Õunakrõpsud 30 g -30%Õunakrõpsud 30 g -30%
Piparkoogi maitseaine 100 g -25%Piparkoogi maitseaine 100 g -25%Tatrajahu, gluteenivaba 400 g -20%Tatrajahu, gluteenivaba 400 g -20%Hõbedased suhkrupärlid 150 g -25%Hõbedased suhkrupärlid 150 g -25%
Oliivide mix kivideta 170 g gluteenivaba ILIADA -2Oliivide mix kivideta 170 g gluteenivaba ILIADA -20%Konserveeritud magus mais 425ml/350g -15%Konserveeritud magus mais 425ml/350g -15%Sarapuupähklid šokolaadis MIX 165 g -15%Sarapuupähklid šokolaadis MIX 165 g -15%

Gemoss Eesti OÜ +3726602221 Valukoja 5, Tallinn Narva mnt 3, Tartu info@gemoss.ee

Click here to unsubscribe.



Loobu uudiskirjast